
Przypominamy zasady odwiedzin pacjentów
Szanowni Państwo,
Przypominamy o zasadach odwiedzin pacjentów w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Hospicjum Stacjonarnym w Curynie.
Prosimy o przestrzeganie wyznaczonych godzin odwiedzin.
Prosimy, aby osoby odwiedzające były zdrowe i nie posiadały objawów infekcji.
Informujemy również, że dzieci poniżej 12 roku życia nie mogą odwiedzać chorych.
W razie szczególnej/indywidualnej sytuacji prosimy o kontakt z kierownikiem podmiotu leczniczego.
Dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.






