Przypominamy zasady odwiedzin pacjentów

Szanowni Państwo,

Przypominamy o zasadach odwiedzin pacjentów w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Hospicjum Stacjonarnym w Curynie.

❗️Prosimy o przestrzeganie wyznaczonych godzin odwiedzin.

❗️Prosimy, aby osoby odwiedzające były zdrowe i nie posiadały objawów infekcji.

❗️Informujemy również, że dzieci poniżej 12 roku życia nie mogą odwiedzać chorych.

W razie szczególnej/indywidualnej sytuacji prosimy o kontakt z kierownikiem podmiotu leczniczego.

💙 Dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.