14 maja – Międzynarodowy Dzień Farmaceuty

Z okazji Międzynarodowego Dnia Farmaceuty składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania Pani Aleksandrze i Panu Wojtkowi za codzienną pracę, zaangażowanie i profesjonalizm. Wasza wiedza, odpowiedzialność i dbałość o każdy szczegół są nieocenione. 💛

Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, nieustannego rozwoju, wielu sukcesów zawodowych oraz zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy, że jesteście częścią naszego zespołu! 🌼