
Witamy lipiec!
Podczas zajęć arteterapii nasze pacjentki pod okiem terapeutki Pani Ewy, tworzyły piękne kwiaty z bibuły. ![]()
![]()
![]()
![]()
Efekty ich wspólnej pracy są imponujące i robią wrażenie jakby były żywe! Zobaczcie sami. ![]()
Tworzenie tych pięknych kwiatów wymagało od Pań ogromnej cierpliwości i staranności – a efekty mówią same za siebie.
Kwiaty stanowią piękną dekorację naszego zakładu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za zaangażowanie! ![]()
Więcej zdjęć –> KLIK <–










