Wizyta Świętego Mikołaja

🎅 Ho Ho Ho 🎅 I do nas zawitał Mikołaj!

6 grudnia z okazji przypadających Mikołajek, wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach wraz z nauczycielami i opiekunami, przekazali dla naszych pacjentów własnoręcznie zrobione upominki i słodycze. 🎁

😍 Nie ma słów, które opisują naszą wdzięczność. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że mają wielkie serca. Dziękujemy, że jesteście i pomagacie nam wywoływać uśmiech na twarzach Naszych Podopiecznych. 👏 W tym magicznym okresie jakim są święta, doceniamy to jeszcze bardziej.

Słowa podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH – bez wyjątku, którzy przyczynili się do tej pięknej mikołajkowej akcji. Szczególne podziękowania należą się też pracownikom oraz uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wisznicach! ❤️

💙 Drodzy wolontariusze, 5 grudnia obchodziliście swoje święto. Z tej okazji składamy wszystkim wolontariuszom najlepsze życzenia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, trud, bezinteresowne niesienie pomocy drugiemu człowiekowi i poświęcony czas – najpiękniejsze co możemy dać innym. Nigdy nie odmawiacie pomocy i wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.

🥰 Wszystkie osoby współpracujące z naszym Zakładem są dla nas ogromnym wsparciem, pomocą i przedłużeniem naszej codziennej pracy.

Więcej zdjęć -> KLIK <-